Гібридний мир – найвірогідніший сценарій розвитку війни на Донбасі

Сьогодні, 22 вересня, в Українському інституті майбутнього відбулась презентація доповіді «Гібридний мир. Майбутні сценарії розвитку війни на Донбасі».

Читати даліГібридний мир – найвірогідніший сценарій розвитку війни на Донбасі

Доповідь: Гібридний мир. Майбутні сценарії війни на Донбасі.

Ця доповідь – одна з найтриваліших і найскладніших робіт Українського інституту майбутнього.

Читати даліДоповідь: Гібридний мир. Майбутні сценарії війни на Донбасі.

Про державні витрати бюджету 2021 або про складний політичний вибір

З таким політичним вибором ми однозначно будемо залишатися найбіднішою  економікою Європи і з такими ж перспективами втечі населення закордон.

Читати даліПро державні витрати бюджету 2021 або про складний політичний вибір

Вакансія Виконавчого директора аналітичного центру Український інститут майбутнього

Український інститут майбутнього (UIF) — незалежний аналітичний центр, який проводить дослідження в сфері економіки, безпеки, міжнародної політики та правосуддя та освіти. 

Читати даліВакансія Виконавчого директора аналітичного центру Український інститут майбутнього

Експерти UIF вимагають якнайшвидше доопрацювати податковий Закон№466

Те, що зробили податкові консультанти та представники фіскальної служби з Законом№ 466 створило диверсію української економіки. Про це заявив Анатолій Амелін, керівник економічних програм UIF під час презентації  на … Читати далі Експерти UIF вимагають якнайшвидше доопрацювати податковий Закон№466

Закон 466-IX: поспішні законодавчі ініціативи негативно вплинуть на бізнес і державу в цілому

Даний документ описує поточну економічну ситуацію в нових економічних реаліях і оцінює підписаний закон 466-IX (далі 466), з точки зору несвоєчасності посилення фіскального контролю та підвищення податкового навантаження на бюджетоутворюючі галузі.

Читати даліЗакон 466-IX: поспішні законодавчі ініціативи негативно вплинуть на бізнес і державу в цілому

Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування окремих норм закону 466 (1210) та поліпшення бізнес клімату”

Український інститут майбутнього розробив альтернативний законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування окремих норм закону 466 (1210) та поліпшення бізнес клімату”, який спрямований на успішне відновлення економіки наступного року.

Читати даліЗакон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування окремих норм закону 466 (1210) та поліпшення бізнес клімату”

(Анти)корупційна стратегія: топ-3 прорахунки проєкту

Нещодавно НАЗК презентувало проєкт Антикорупційної стратегії держави на 2020-2024 роки, напрацьований за результатами публічного обговорення. Питання – давно назріле, зважаючи на досі наявну проблематику у даній сфері та відсутність комплексних … Читати далі (Анти)корупційна стратегія: топ-3 прорахунки проєкту

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78

Вам буде цікаво:

Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

Читати далі