» Новини » Український інститут майбутнього взяв участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні 

Український інститут майбутнього взяв участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні 

У четвер, 1 лютого, у Вашингтоні відбувся Національний молитовний сніданок – щорічна подія, яка збирає високопосадовців з усього світу, включно з президентом та віцепрезидентом США, а також членами Конгресу.

Ця традиція бере свій початок ще з часів Другої світової війни, а перший офіційний сніданок за участі президента відбувся у 1953 році.

Цьогоріч Український інститут майбутнього також взяв участь у цій важливій події. Представники Лівану, Боснії і Герцеговини, Бразилії, Непалу, України, США, Канади, Таджикистану мали можливість сидіти за одним столом і щиро обговорювати теми, які їх об’єднують,  турбують, або можуть стати спільними у майбутньому.

Україна на цій події була представлена однією з найчисельніших делегацій. Понад 100 українців приїхали у Вашингтон висловити вдячність країнам, які нас підтримують та прагнуть разом з нами до нашої Перемоги.

«Ми є частиною великого цивілізаційного світу, – ділиться враженнями Марія Чумак, виконавча директорка Українського інституту майбутнього, – У своїй промові пан президент  США Джо Байден згадав Газу, Палестину, потім Україну, а потім Африку. Є таке відчуття, що українське питання зникає з актуальної повістки денної. Так не повинно бути. Саме тому ми тут, щоб це змінити, нагадати світові, як важливо підтримати Україну. І важливо це зробити саме зараз».

У своїй промові Джо Байден декілька разів повторив, що ми не вороги, «ми – друзі, ми – сильні». Справді, сила – в єдності. 

Український тиждень у Вашингтоні триває, важливі зустрічі продовжуються. Чекаємо на результати.

Залишайтеся з нами!