» Новини » Кремль почав слідкувати за діяльністю Українського інституту майбутнього

Кремль почав слідкувати за діяльністю Українського інституту майбутнього

Головний російський інформаційний канал «Россия 24» показав величезний сюжет про Український інститут майбутнього (UIF). Тема сюжету – нова програма UIF «Трильйон для України», мета якої показати, як за відносно короткий термін часу зробити ВВП України 1 трильйон доларів.

Якщо це так зачепило росіян, значить ми йдемо вірним шляхом і запрошуємо всіх до онлайн перегляду презентації першої частини нової програми UIF «Трильйон для України» 18 жовтня о 18:00 на Фейсбук-сторінці Інституту.

Український інститут майбутнього має реальну програму і справді розуміє, що потрібно робити країні, щоб вирватися з економічного глухого кута

Як зазначив виконавчий директор UIF Вадим Денисенко, українці скептично ставляться до обіцянок, але ж складні запитання ніколи не мають простих відповідей.

«Багато хто з величезним скепсисом ставиться, до можливості щось змінити в нашій країні. Справді, нам вже обіцяли квантові стрибки, поїздки на самокатах в новий світ і масу простих рішень. Але ми розуміємо, що складні запитання ніколи не мають простих відповідей. У той же час, якщо це вдалося полякам, ірландцям чи естонцям, навіщо нав‘язувати ідею, що це не вдасться тут? Тим більше, що ми маємо розуміння, як це можна і потрібно зробити», – наголосив Денисенко.

Також, за словами нового експерта UIF Андрія Ілларіонова, який очолить програму «Трильйон доларів для України», ВВП в 1 трильйон – це не казки і не фантазії. Це абсолютно реальна ціль для нашої з вами держави!

«ВВП України може зростати у темпі мінімум 7-8% на рік. Таким чином, він буде подвоюватись кожні 10 років. Якщо такий темп зростання буде підтримуватися протягом двох десятиліть, то український ВВП досягне рівню 1 трильйону доларів», – розповів Ілларіонов.

#трильйондляУкраїни