» Експерти » Олександр Гузун

Олександр Гузун

Експерт з напрямку “Національна безпека”

У 2002 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Ще під час навчання почав займатись науковою роботою у царині філософії права, досліджуючи роботи Платона та Канта, присвячені питанням держави та права. Після закінчення НЮАУ ім. Ярослава Мудрого працював слідчим в органах прокуратури, розслідуючи економічні злочини та злочини проти особи.

Має 20-річний досвід адвокатської роботи. В результаті адвокатської практики одна з висловлених правових позицій стала частиною національного законодавства (у справі “Ростовцев проти України”).

Дослідницькі інтереси: підготовка пропозиції щодо реформування судової та правоохоронної системи України, українського законодавства, побудови правової держави (як необхідної передумови національної безпеки); дослідження правосвідомості як фактору побудови правової держави; міжнародні відносини України як фактор побудови національної та державної  ідентичності та забезпечення національної безпеки.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном: +38(066)704-90-96 (прессекретар Українського інституту майбутнього Ольга Тимків).

Залишити Коментар