» Експерти » Ігор Попов

Ігор Попов

Експерт з політичних питань

 25 років досвіду у виборчих процесах: організатор кампаній моніторингу виборів, консультант та менеджер виборчих штабів, розробник політичних страгегій та інформаційних кампаній. Працював у місіях спостереження за виборами у 20 країнах світу. Консультував політиків за кордоном, переважно в регіоні колишнього Радянського Союзу.

Як народний депутат 8-ого скликання працював заступником голови комітету з питань запобігання корупції. Займався питаннями забезпечення діяльності антикорупційних органів, відповідальності за незаконне збагачення, електронного декларування. Крім того, у Верховній Раді брав участь у розробці Виборчого Кодексу та законодавства про вибори, закону про державну службу, реформи парламенту.

Як член делегації в Парламентській Асамблеї ОБСЄ займався питаннями безпеки, в тому числі проблемою мирного процесу на Донбасі, а також правовим врегулюванням статусу бойовиків-найманців. Брав участь у роботі Міжпарламентського Союзу.

Має досвід роботи в органах виконавчої влади. Працював заступником Глави Адміністрації Президента – представником Президента Ющенка у Верховній Раді України, а також першим заступником Голови Національного агенства з питань державної служби. Нагороджений орденом „За заслуги” 3-ого ступеня та відомчими відзнаками.

У 1996-2009 очолював Комітет виборців України, де займався кампаніями моніторингу виборчих процесів, просвітою виборців, аналізом роботи парламенту.

Базова вища освіта – Ніжинський педагогічний інститут. Також отримав диплом практичного психолога Інституту „Психогенез”, вивчав електоральну поведінку в аспірантурі Інституту соціології Національної Академії Наук.

Сторінка експерта на Facebook: https://www.facebook.com/igor.popov.5283

Профіль на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/igor-popov-547b34166/

Залишити Коментар