» Експерти » Дмитро Некраха

Дмитро Некраха

Експерт з питань кібербезпеки та законного перехоплення телекомунікацій

Готовий висловити експерту думку щодо:

• можливих моделей побудови системи кібербезпеки держави;
• вдосконалення законодавчої бази у сфері кібербезпеки;
• міжнародного досвіду побудови систем законного перехоплення телекомунікацій;
• нормативного забезпечення питань розробки та впровадження технічних засобів законного перехоплення, їх сертифікації та ліцензування.

Інформаційна довідка:

З відзнаками закінчив Київське суворовське військове училище та Київське вище військове зенітно-ракетне інженерне училище.

З 1992 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. У якості фахівця з питань науково-технічного, науково-організаційного та судово-експертного забезпечення, займав наукові та керівні посади у системі Служби безпеки України. Очолював Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

Під час служби безпосередньо займався розробкою складної науково-технічної продукції, виступав науковим керівником, головним конструктором науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт. Є автором наукових статей у сфері спеціальної техніки та питань судової експертизи. Має кваліфікацію судового експерта. Приймав активну участь у розробці нормативних та нормативно-технічних документів, що регулюють питання створення та застосування спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, методики проведення судових експертиз та питань державного експортного контролю.

Очолював експертно кваліфікаційну комісію Служби безпеки України з питань судової експертизи. Займав посаду заступника головного редактора Редакційної колегії міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза».

Завершив військову кар’єру в 2019 році у званні генерал-майора, нагороджений державними та відомчими нагородами. За доблесть і самовідданість, виявлені при виконанні службового обов’язку, нагороджений відомчою відзнакою СБ України «Вогнепальна зброя».

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 66 728 75 15 (прессекретар Українського інституту майбутнього Кароліна Тимків)

Залишити Коментар