» Експерти » Дмитро Луценко

Дмитро Луценко

Експерт з правових питань UIF

Кандидат юридичних наук за спеціальністю 12.00.03, за темою Дисертації «Реалізація нерухомого майна з публічних торгів за цивільним законодавством України».

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об`єднання «NOVELS», експерт з правових питань Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, лектор Вищої школи адвокатури НААУ, Член комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів Національної асоціації адвокатів України.

Працював в «Державний ощадний банк України».

В 2019 році обіймав посаду Генерального директора страхової компанії.

Протягом 2019 року виступав Координатором проєкту з підготовки Національної стратегії розвитку та функціонування системи інтелектуальної власності.

З травня  2020 року експерт з правових питань Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів.

Має значний досвід в розробці законопроєктів, координації проходження нормативних актів процесу обговорення, участь в робочих групах ВРУ та комітетах ВРУ, підготовка правок до законопроектів, представництва інтересів в судах, вирішення спорів як судовими так і позасудовими методами. Набутий за час практики досвід реалізовує в законопроєктній роботі та організації процесів розробки документів стратегічного характеру.

Має досвід організації науково-практичних семінарів, «круглих столів», науково-дослідницьких проєктів.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 66 728 75 15 (прессекретар Українського інституту майбутнього Кароліна Тимків)

Залишити Коментар