Як і обіцяли, друзі, час оновлення і трансформації в Українському інституті майбутнього настав. Ми маємо чудові новини, адже наша команда зміцнилася новими кваліфікованими спеціалістами та експертами, які зможуть розширити сфери діяльності та досліджень інституту.
Отже, раді вітати в колективі УІМ:
Павла Вернівського, експерта з оборонно-промислової політики. Павло раніше працював радником голови правління Експортно-кредитного агентства, був позаштатним консультантом Комітету з питань економічної політики Верховної ради, радником Голови Федерації роботодавців України. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю міжнародні фінанси.
Олександра Гузуна, експерта з напрямку «Національна безпека». Олександр працював слідчим у прокуратурі, розслідуючи економічні злочини та злочини проти особи. А також він має досвід понад 20 років успішної адвокатської практики. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
Богдана Бевзу, який буде працювати експертом з конструювання національної ідентичності. Раніше працював радником Міністра розвитку громад та територій України, спічрайтером та політичним консультантом. Бакалавр політології та магістр політичної психології. Нині є співзасновником Академії розвитку території та аспірантом кафедри теорії та історії політичної науки ЛНУ ім. Івана Франка.
Ельміру Федорук, яка буде координувати два напрямки досліджень «Візії» та «Human capital». Ельміра є учасником громадської організації «ЗЕ Молодіжка» та студенткою Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Також щиро вітаємо нашого давнього шанованого колегу Ігара Тишкевича з тим, що він тепер буде головним експертом Інституту вивчення Росії.
Для будь-якого аналітичного центру зміцнення команди експертів є надзвичайно важливим та потужним кроком, який розширює інтелектуальні горизонти. Для Українського інституту майбутнього, окрім цього, це також чудова можливість втілити нові проекти та охопити нові сфери дослідження. Тож, будьте з нами, слідкуйте. Далі буде!
Вам також буде цікаво:
Румунська економіка зростає, країна розраховує на трудових емігрантів – дайджест новин
Чому проти деяких російських оборонних підприємств досі не ввели санкції у США, Великій Британії, Канаді, Новій Зеландії, Австралії та Японії?
Як Україні зняти паливну петлю?
У протистоянні Саакашвілі та Порошенка ставки підвищуються — Тишкевич
Якою має бути зовнішня політика України після війни
Словацький уряд та Росія: дружити не можна віддалятися