» Новини » Річниця авіакатастрофи у Броварах. Вічна пам’ять Денису Монастирському та Євгену Єніну

Річниця авіакатастрофи у Броварах. Вічна пам’ять Денису Монастирському та Євгену Єніну

Без перебільшення, Денис Монастирський та Євген Єнін були державними діячами нової прогресивної формації, патріотами своєї Батьківщини, її надією та опорою. Пишаємося, що Денис та Євген працювали в Українському інституті майбутнього. Вони мали прогресивні погляди, як змінити нашу країну на краще. І не лише мали та говорили, а й активно діяли.

Ще у березні 2017 року Денис Монастирський представив в УІМ доповідь «Реформа Нацполіції: план дій на 100 днів», яка потім успішно втілювалась у життя. У вересні 2022 року, на посаді керівника МВС, Денис взяв участь в операції з наймасштабнішого обміну полоненими між Україною та РФ. Тоді додому повернулися 215 українських захисників, зокрема понад 100 бійців і командирів «Азову».


Євген Єнін, маючи чималий досвід міжнародної роботи на державному рівні, активно відстоював інтереси та право України в міжнародних судах та брав участь у законотворчій діяльності.


Та рік тому жахлива авіакатастрофа в одну мить трагічно обірвала життя світлих, розумних людей.


Гіркота та біль втрати не пройшли. І навряд чи це можливо. Адже залишається лише здогадуватися, скільки ще Денис Монастирський та Євген Єнін не встигли зробити. На жаль, це правда – найкращі йдуть рано.


Та попри все, такі світлі люди продовжують існувати, поки ми про них пам’ятаємо. Поки продовжуємо їх незавершені справи.
Нам вас дуже не вистачає, друзі!


Вічна пам’ять!