» Новини » UIF вітає нових експертів!

UIF вітає нових експертів!

Як і обіцяли, друзі, час оновлення і трансформації в Українському інституті майбутнього настав. Ми  маємо чудові новини, адже наша команда зміцнилася новими кваліфікованими спеціалістами та експертами, які зможуть розширити сфери діяльності та досліджень інституту.

Отже, раді вітати в колективі УІМ:

Павла Вернівського, експерта з оборонно-промислової політики. Павло раніше працював радником голови правління Експортно-кредитного агентства, був позаштатним консультантом Комітету з питань економічної політики Верховної ради, радником Голови Федерації роботодавців України. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю міжнародні фінанси.

Олександра Гузуна,  експерта з напрямку «Національна безпека». Олександр працював слідчим у прокуратурі, розслідуючи економічні злочини та злочини проти особи.  А також він має досвід понад 20 років успішної адвокатської практики. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Богдана Бевзу, який буде працювати експертом з конструювання національної ідентичності. Раніше працював радником Міністра розвитку громад та територій України,  спічрайтером та політичним консультантом. Бакалавр політології та магістр політичної психології. Нині є співзасновником Академії розвитку території та аспірантом кафедри теорії та історії політичної науки ЛНУ ім. Івана Франка.

Ельміру Федорук, яка буде координувати два напрямки досліджень «Візії» та «Human  capital». Ельміра є учасником громадської організації «ЗЕ Молодіжка» та студенткою Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Також щиро вітаємо нашого давнього шанованого колегу Ігара Тишкевича з тим, що він тепер буде головним експертом Інституту вивчення Росії.

Для будь-якого аналітичного центру зміцнення команди експертів є надзвичайно важливим та потужним кроком, який розширює інтелектуальні горизонти. Для Українського інституту майбутнього, окрім цього, це також чудова можливість втілити нові проекти та охопити нові сфери дослідження. Тож, будьте з нами, слідкуйте. Далі буде!