» Новини » Створено платформу для допомоги тим, хто втратив своє житло під час війни

Створено платформу для допомоги тим, хто втратив своє житло під час війни

Як працюватиме нова платформа, хто і яким чином зможе звернутися за допомогою, — про всі подробиці цієї ініціативи розповідає її авторка, керівниця програми UIF «Правова безпека власності» Ольга Оніщук.

«Поверни своє» — це унікальний інформаційній проєкт, до розробки якого долучилися українські правники-волонтери, зокрема і експерти UIF. Мета цієї ініціативи — безкоштовно допомагати постраждалим власникам пошкодженої або знищеної нерухомості проходити шлях до отримання компенсації, аби кожен українець повернув своє: свій затишок, спокій та рідний дім.

На сайті платформи міститься вся наявна на сьогодні інформація щодо підготовчих етапів для отримання майбутньої компенсації за руйнації. Контент викладено максимально доступно — у вигляді універсальних алгоритмів, покрокових інструкцій, практичних порад і корисних підказок.

Фахівці проєкту працюють і з індивідуальними зверненнями: якщо власник зруйнованої оселі не знайде рішення своєї проблеми на нашому інформаційному ресурсі, він зможе поставити запитання і отримати відповідь на нього від наших експертів-волонтерів.

Такі запитання дозволять постійно вдосконалювати нашу платформу, додаючи нові поради та рекомендації для постраждалих від російської агресії. Всю отриману інформацію ми систематизуємо та узагальнимо, виокремимо ключові проблеми і запропонуємо шляхи їх вирішення, аби допомогти державі у створенні ефективного національного компенсаційного механізму».

Перейти на інформаційну платформу