» Доповіді » Майбутнє Укртрансбезпеки як державної інституції

Майбутнє Укртрансбезпеки як державної інституції

Середньосвітовий мультиплікатор інвестицій у транспортну галузь є одним із найвищих і сягає від 2,5 до 5. Тобто вкладаючи в транспорт 1 дол. США країна отримує до 5 дол. у вигляді приросту ВВП. Однак ця залежність працює в обох напрямках, тому втрати транспортної галузі обходяться державі дорого і критично стримують розвиток економіки.

Таким чином, збереження транспортної інфраструктури, забезпечення безпеки, а отже і стабільності перевезень є стратегічним завданням держави в усіх цивілізованих країнах світу. Саме з цією метою в Україні 2014 року було засновано Державну службу з безпеки на транспорті.

Аналіз результатів діяльності служби за 5 років її існування, на жаль, свідчить про те, що поставлені завдання не знаходили вирішення, а сама служба стала «інкубатором» для процвітання позазаконних схем роботи. Дороги в України далі руйнує перевантажений транспорт, майже безперешкодно працюють «нелегали», створюється штучний дефіцит дозволів на міжнародні вантажні перевезення, кількість і якість технічних розслідувань аварій знижується. Замість очікуваних позитивних економічних ефектів спостерігається зростання щорічних втрат як для державного бюджету, так і для українського бізнесу.

Зовсім скоро ми опублікуємо доповідь, в якій наші аналітики детально розказали: 

1. Що являє собою Укртрансбезпека у 2019 році;

2. Виклики Укртрансбезпеки до 2030 року;

3. Візію Укратрансбезпеки до 2030 року;

4.Аналіз альтернатив Укртрансбезпеки;

5. Оцінку необхідних інвестицій та економічних ефектів до 2030 року

 

Завантажити домумент у PDF форматі можна тут