» Новини » ​Зустріч Трампа з Порошенком відбудеться раніше, ніж його зустріч з Путіним – Березовець

​Зустріч Трампа з Порошенком відбудеться раніше, ніж його зустріч з Путіним – Березовець

Інтерв’ю Тараса Березовця для “5 каналу

Зі слів політтехнолога, ймовірно, Трамп і Порошенко зустрінуться наприкінці лютого або в березні

Сьогодні відбувається тісна комунікація між посольством України в США й адміністрацією Дональда Трампа. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Інформаційний день” заявив політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

“Будемо говорити, є дуже тісна комунікація між українським посольством у Сполучених Штатах. Більше того, посол України Валерій Чалий вже мав розмову з Дональдом Трампом, причому це відбулося за два дні до його інавгурації. Це говорить про те, що будь-які розмови, що Трампу нецікава Україна, виявилися блефом”, – зазначив він.

Зі слів експерта, зустріч Трампа з Порошенком відбудеться раніше, ніж його зустріч з Путіним.

“Зустріч з українським Президентом відбудеться, причому ця зустріч буде точно до зустрічі Трампа з Путіним, і це є принципово. Ну і врешті-решт факт телефонної розмови Петра Порошенка з Дональдом Трампом – один із небагатьох світових лідерів, з яким він до речі регулярно спілкується, це вже їхня друга телефонна розмова – говорить про те, що Трамп зрозумів, наскільки важливе українське питання”, – зауважив Березовець.

Він також наголосив, що, ймовірно, зустріч Трампа з Порошенком відбудеться у наприкінці лютого або в березні.

“Дата, яка фігурувала, лютий, вона була дуже сира і попередня, зараз обговорюється обережно кінець лютого-березень. Це поки що … американці зараз чекають пропозицій від нас, з чим туди поїде Порошенко”, – додав директор компанії Berta Communications.

Детальніше дивіться у відео.

Фото: president.gov.ua/5.ua