Питання якості математичної освіти впродовж останніх років викликають гострі суперечки у середовищах батьків, педагогів, роботодавців, освітніх управлінців і політиків: чому знижується рівень математичної грамотності?
Якими є критерії якості і чи варто до усіх учнів застосовувати одну мірку оцінки знань? Як у інших країнах дають собі раду з цими проблемами? На які кейси варто орієнтуватися для поліпшення ситуації? На ці та подібні запитання немає однозначної відповіді, адже йдеться про задачку з багатьма невідомими.
Дослідження Українського інституту майбутнього присвячене згаданій проблемі не претендує на вичерпність і остаточність. Пропонований матеріал варто розглядати принаймні як спробу виявити ключові перемінні і змоделювати можливі рішення. А найголовніше – скерувати подальшу дискусію у бік пошуку системних підходів.
Ми висловлюємо вдячність докторці математичних наук, засновниці платформи «Дійсна наука», Катерині Терлецькій і засновниці Global Innovation Online School за учать у дискусії і допомогу у підготовці рекомендацій.
Завантажити доповідь у PDF
Вам також буде цікаво:
Надія Коваль йде з UIF у МЗС
UIF на Форумі видавців у Львові влаштував освітній кластер (фото, відео)
Криза у відносинах України та Польщі: головна помилка Києва
Ігар Тишкевіч: Білорусь розігрує цікаву політичну комбінацію
Якщо не запускати «розумний» карантин, то вже через тиждень чинний карантин виявиться фарсом
Ілія Куса: Найближчі тижні стануть доленосними для Сирії