Виконавчий директор UIF Вадим Денисенко про порядок денний у країні-агресорі.
«1. Партія війни, де-факто перемогла в РФ. Вони переграли Путіна, який довго не хотів приймати рішення. По суті, він вперше перестав бути альфа-самцем. До чого це призведе сказати важко.
2. В РФ чітко зрозуміли, що Європа не піде на енергетичний шантаж і жодного економічного козиря для примушування до переговорів в Росії немає.
3. До середини наступного тижня будуть проведені референдуми на окупованих територіях і РФ лякатиме всіх ядерною війною, якщо будуть продовжуватися бойові діі на окупованих територіях. Ніякої ядерної бомби вони, звичайно, не застосують, але будуть вимагати переговорів.
4. В Росії проведуть часткову мобілізацію. На першому етапі до 50 тисяч (більше – можуть бути бунти і, головне, немає навіть зимового одягу). Задача мобілізації: будь-якою ціною стримати фронт протягом зими і накопичувати резерви (додаткові 100-150 тисяч резервістів). Хоча це все гладко на папері. Життя внесе свої корективи.
5. Візит Патрушева в Китай, судячи з усього був присвячений саме анексії територій – потрібно було зрозуміти позицію Китаю. Поки ми не розуміємо чи даватимуть китайці зброю. Сподіваюся, що на першому етапі – ні.
6. Чи повірить США та ЄС в шантаж Росії поки сказати складно. Це одне з найважливіших питань для нас.
7. В Росії зараз почнеться етап ще більшого закручування гайок. Поки слабо віриться в бунти. Наразі, єдиним пасіонарним прошарком, готовим до боротьби з владою є ультранаціоналісти. Ліберали налякані. Ті, хто сумнівається, навряд чи почнуть якісь виступи.
А ми, маємо воювати».
Вам також буде цікаво:
Пророцтво у «Візії України 2030» та завдання для Уряду
Хто такі антивакцинатори і що з ними робити
Затишшя перед бурею: UIF готує аналітичний прогноз на 2018 рік
Ryanaіr – Бориспіль: як “ні” лоукостера вплине на пасажирів та економіку України (інфографіка)
Профіль зовнішньоекономічної діяльності України 2008-2016 роках
Підсумки круглого столу “Чи Україна – морська держава”