» Новини » Український інститут майбутнього пропонує делегатам допомогу у перемовинах

Український інститут майбутнього пропонує делегатам допомогу у перемовинах

Аналітичний центр Український інститут майбутнього (UIF) пропонує кваліфіковану допомогу для українських делегацій, які ведуть офіційні перемовини із організаціями у Європі та США.  

Про це заявив виконавчий директор UIF Віктор Андрусів.

“Український інститут майбутнього готовий надати аналітичну записку для кожного, хто має намір проводити офіційні зустрічі за кордоном. Відповідно до теми зустрічі у документі будуть стисло подані основні факти та цифри, викладені пропозиції, рекомендації та питання, що бажано буде обговорити із стратегічними партнерами нашої держави. Збором та обробкою даних займатиметься група аналітиків нашого центру (експерти з права, політики, економіки та соціально-демографічних тем)”, — повідомив Андрусів.

За словами виконавчого директора, ця ідея виникла під час подорожі у США, куди він вирушив, аби налагодити співпрацю із колегами з провідних аналітичних центрів: Atlantic Council, Wilson Center, Heritage Foundation, International Republican Institute, Carnegie Endowment for International Peace.

“Під час зустрічей з американськими політиками і експертами я часто чув нарікання на непідготовленість наших представників. Водночас, американська сторона дуже добре готується і володіє інформацією в деталях. Це призводить до непорозуміння і відсутності прогресу в потрібних для нас питаннях”, — розповів Андрусів.

Для того, аби отримати аналітичну записку від Українського інститут майбутнього, потрібно:

1.      Визначитися із темою офіційної зустрічі

2.      Написати на скриньку [email protected] лист із темою “Аналітична записка для делегата”.

3.      У листі коротко описати зміст запланованого заходу та учасників.