Стипендія призначена за здобутки у громадській або державній діяльності. Було отримано значну кількість листів від людей, які живуть заради вдосконалення України, які щодня підтверджують, що в нас є майбутнє і що ми можемо змінити застарілу систему, яка працювала на знищення роками.
🔺Андрій Богданович – активний громадський та політичний діяч, ініціатор створення комунікаційного хабу для жителів тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь, один із засновників інтернет-проєкту “Крим — це Україна”, ініціатор створення чат-ботів для звернень і запитів на інформацію, мобільного додатку для оповіщення населення про надзвичайні ситуації, був одним з тих, хто підготував проекти плану заходів з наслідків боротьби з короновірусом, приймає активну участь у розвитку туристичного напрямку Херсонщині та ін. Працював заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.
🔺Станіслав Гайдер – розпочав цифрову трансформацію «Дрогобич — Smart City»: через інтернет у мешканців міста з’явилася можливість замовляти адмінпослуги, через електронні мапи дізнаватись о проблемах жк, мати можливість побачити незаконно розміщені рекламоносії, незаконну торгівлю тощо. В місті існує електронний запис до лікаря, депутата, посадовця. Завдяки платформі м. Дрогобич інтенсивно впроваджує політику відкритості, відтак для мешканців міста працюють електронні аналітичні системи про бюджет міста, е-закупівлі, голосування в депутатському корпусі та ін.
🔺Назарій Харольський – учасник бойових дій на Донбасі, пріоритетний напрямок – створення ефективного середовища для ветеранів та військово-патріотичного розвитку молоді. Депутат Тернопільської районної ради. Виконуючий обов’язки директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр сприяння територіальній обороні».
🔺Артем Кухаренко – наймолодший Голова ОТГ, у віці 22 роки обраний головою села Подільське, отримавши підтримку 80% виборців. За роки на посаді було багато нововведень та змін: безкоштовний Wi-Fi, відремонтовані дороги та укомплектовані навчальні заклади, посаджений багаторічний сад, сортування сміття, створення обслуговуючих кооперативів. Приймає активну участь у житті громади.
🔺Богдан Аганін – Учасник бойових дій на Донбасі, приймав участь у низці громадських проектів таких, як Рада з урбаністики м.Києва, Kyiv Smart City, Аспен-семінарі «Справедилвість, закон, суспільство» та ін. Наразі проходить службу в Національній Поліції України.
🔺Антон Гуділін – громадський діяч, приймає участь у розробці програмного забезпечення та сервісів для людей з порушенням слуху, сприяє створенню в Україні безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами. Наразі в процесі створення спеціального телебачення та потужного інформаційного порталу, де держава та бізнес могли б зрозуміти, що треба людям з інвалідністю, як створювати соціальний бізнес, як правильно допомагати реалізовувати себе людям з інвалідністю. Входить до складу Урядової міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність»
🔺Сергій Сорокін – аспiрант заочного відділення кафедри зоології біологічного факультету iменi Тараса Шевченка за спеціальністю «Екологія». Працє над дисертаційною роботою на тему: «Міжнародні природоохоронні угоди як інструмент збереження біорізноманіття в Україні». Працює у Секретаріаті Кабінету Міністрів України.
🔺Олег Коломієць – учасник бойових дій на Донбасі, Голова ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя», брав участь в бойових діях у складі 37-го мотопіхотного батальйону, отримав поранення в районі с. Широкине, після демобілізації веде активну діяльність з питань захисту прав та законних інтересів ветеранів АТО та членів сімей загиблих воїнів.
🔺Роман Гловацький – займався впровадженням проектного менеджменту, налагодженням зв’язків між ОМС, зв’язками з громадськістю та громадськими організаціями, співавтор соціального проекту «Шляхами рідного краю», що в 2017-у році отримав нагороду всеукраїнського конкурсу «Social Project Awards», автор проекту «Чиста вода –дітям кожного дня» конкурсу «Україна – житниця майбутнього- 2017» від фонду Monsanto, у 2018-у році ініціював та був співавтором проекту-переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Розвиток туристичного потенціалу та привабливості Хорольського району», співавтор проекту «Екопатруль Junior» обласного конкурсу проектів «Екологічні ініціативи» 2019 р. та ін. Голова Хорольської районної державної адміністрації.
🔺Катерина Бурдега – є здобувачем вищої освіти ступеня доктора філософії, бере активну участь у підготовці розділу звіту та матеріалів до колективної монографії Розвиток бухгалтерського обліку та оподаткування в Україні, активна учасниця семінарських та практичних занять. Навчається в Університеті державної фіскальної служби України.
Вам також буде цікаво:
Як написати правильну історію України
Достойна пенсія для українців. Чи є шанс її отримати?
Україна недоотримає $2 млрд. від угоди з компанією General Electric із США
Чи є освіта після коронавірусу?
Законопроєкт «Про медіацію» потребує точності формулювань та професійних підходів при формуванні нової законодавчої бази
UIF став партнером «Центру економічного відновлення»