Експерт з міжнародної політики Надія Коваль отримала запрошення на посаду в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ.
Тому з листопада Надія припиняє роботу штатним експертом в Українському інституті майбутнього (UIF) і буде завідувати Центром міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.
“Надія Коваль – чудовий аналітик. Я дуже вдячний їй за цей період роботи в Українському інституті майбутнього. Вона зробила вагомий внесок в розвиток і становлення нашої організації, і, сподіваюсь, отримала значний особистий досвід та зростання. Я вітаю її з новим призначенням і радію, що такий фахівець буде опікуватись міжнародними дослідженнями в Дипломатичній академії”, – прокоментував кадрові зміни виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів.
Найближчим часом UIF оголосить конкурс на вакансію експерта з національної безпеки та оборони. Слідкуйте за анонсами на сайті uifuture.org та у Facebook.
Вам також буде цікаво:
Віктор Плахута: Для вирішення проблем авіапрому потрібна політична воля керівництва держави
ЧЕРГОВА РІЧНИЦЯ СМОЛЕНСЬКОЇ КАТАСТРОФИ І СТРАЙК ВЧИТЕЛІВ. ДАЙДЖЕСТ НОВИН З ПОЛЬЩІ
Тарифные петиции. Платежки за ЖКХ стали единственной протестной отдушиной для россиян
Найдивніша реформа
Більшість нашої старої еліти – латентні Януковичі. Трагедія вибору
Данило Монін: Державі вигідно запустити пільгові кредитування для заробітчан