» Новини » Податок на виведений капітал. Україна виграє чи програє – публічні дебати

Податок на виведений капітал. Україна виграє чи програє – публічні дебати

Податок на виведений капітал. Україна виграє чи програє – публічні дебати

10.04.2018

13 квітня о 18:00 в Українському інституті майбутнього відбудуться публічні дебати на тему “Податок на виведений капітал. Україна виграє чи програє”.

Учасники:

Анатолій Амелін — співзасновник, директор економічних програм Українського інституту майбутнього, інвестиційний банкір.

Олена Макєєва  — керуючий партнер аудиторської фірми “Аксьонова і партнери” Geneva Group International, радник міністра фінансів України, екс-заступник міністра фінансів України.

Модератор:

Віталій Сич, головний редактор журналу “Новое время”

Читайте також Податок на виведений капітал врятує бізнес України від “подвійної бухгалтерії”: розрахунки економістів Українського інституту майбутнього

Анатолій Амелін вважає, що ухвалення закону про податок на виведений капітал у майбутнього привабить в Україну іноземних інвесторів.

“Податок на виведений капітал ставить всі компанії у рівні умови, усуває необхідність оптимізації податків і підвищує Україну в рейтингу інтересів іноземних інвесторів”, — стверджує Амелін.

Олена Макеєва вважає ж, що податок на виведений капітал дискредитує іноземні компанії, що функціонують в Україні.

“Чимало представників транснаціональних компаній вважають податок на виведений капітал (ПнВК) дискримінаційним. І я погоджуюся з таким твердженням” Олена Макеєва “, — заявила Макеева.

Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації у формі.

Акредитація для журналістів.

Сторінка заходу у Facebook.

Як на вашу думку, економіка України може виграти чи програти у разі ухвалення нової податкової реформи із 2019 року, що передбачає заміну податку на прибуток податком на виведений капітал (ПНВК)? 

Візьміть участь у опитуванні на сторінці події у Facebook за цим посиланням.