Експерт програми реформування правоохоронної системи Денис Монастирський презентував доповідь «План дій для поліції» під час заходу, присвячену реформам системи, проведеному в «Українському інституті майбутнього» 21 березня.
Монастирьский окреслив блок нагальних проблем, які критично необхідно вирішити у короткий період і запропонував власні рішення.
«Це не є стратегія, це короткочасний план дій», – підкреслює Монастирський.
Напередодні публічної презентації доповіді експерт «Українського інституту майбутнього» Дени Монастирський зустрівся із очільником національної поліції Сергієм Князєвим особисто і виклав сутність претензій та пропозицій до Нацполіції.
«Із цим планом дій у суботу був ознайомлений голова Національної поліції. Ми протягом півтори години мали можливість, аби зустрітися і обговорити ці конкретні пропозиції. Звичайно, вони не охоплюють всіх проблем, які є в Нацполіції. Проте ми сподіваємося, що він буде тим дороговказом, який допоможе спрямувати і здійснити тактичні кроки для того, аби ефективність Національної поліції зросла», – зазначив Монастирський.
У свою чергу модератор заходу, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього» Віктор Андрусів, пояснив, навіщо керівникам потрібні подібні доповіді, посилаючись на власний досвід, отриманий під час роботи заступником голови Донецької військово-цивільної адміністрації.
“Коли людина вперше приходить на посаду її завалюють оперативною роботою, вона втрачає бачення і не фокусується. Завдання нашої доповіді допомогти тримати ключові завдання у фокусі голови Нацполіції”, – пояснив він.
Окрім проблем, що були розглянені у доповіді «План дій для поліції», Денис передав пропозиції, озвучені підписниками сторінки Ukrainian Institute for the Future у Facebook під час проведення конкурсу #100днівдлякнязєва, що тривав із 1 по 15 березня.
Читайте також:
Вам також буде цікаво:
Про найманство в ЗСУ
Уряд Румунії врятований, ВВП збільшується, проте опозиція невдоволена
Що можна змінити у школах вже тепер
Приватизація підприємств в Україні: ризики та переваги процесу
Найгірший показник за останні 300 років: економіка Великобританії у небезпеці
Платежный баланс Украины за 2016: поводов для паники нет