» Новости » «Украинский институт будущего» объявил победителя конкурса реформаторов из Facebook в прямом эфире (укр)

«Украинский институт будущего» объявил победителя конкурса реформаторов из Facebook в прямом эфире (укр)

15 березня в «Українському інституті майбутнього» підбили підсумки конкурсу на кращий коментар щодо термінового плану дій для нового Голови Національної поліції України.

За моїми враженнями, коментарі загалом показали втому від реформ (а точніше їх стагнацію) в поліції.

Запас терпіння суспільства стрімко вичерпується (це, до речі, підтверджують соціологічні дані Інституту майбутнього: понад 50% громадян не готові чекати понад рік на зміни через реформи. Проте, попередні опитування показували готовність людей почекати 1-3 для результатів реформ).

Ми відібрали найцікавіші з них за критерієм точності опису проблем поліції і натяків (в межах коментаря важко розкрити щось більше) на їх рішення.

Переможцем конкурсу із одержувачем сертифікату на придбання книг став Олексій Іванов. Нижче публікую його коментар із збереженням авторського стилю.

«В первую очередь, законодательная база. Ни один полицейский не может выполнить того, что не указано в законе, если конечно он честен с собой. Поэтому надо внести поправки в КПК, убрав то, что наделали при Януковиче. Без адекватного кпк, любое задежание превращается в фарс. Заставить МВД заключать прозрачные договора на обслуживание того же автопарка, который должен быть унифицирован. Использовать технику без передышки нельзя без квалифицированного ТО. Единую систему обмундирования и вооружения, конкурсы на прозрачных условиях. Цифровая радиосвязь, наконец: где это видано, что кто угодно может слушать частоту полиции и что-то туда вещать безнаказанно? Ну и напоследок, было бы очень неплохо свести экстренные службы в один телефон, с нормальной диспетчерской».

21 березня в «Українському інституті майбутнього» продовжиться обговорення плану реформ для нацполіції. Зокрема, буде представлений чіткий план дій для правоохоронців, спрямований на якісні зміни у системі.

1 березня 2017 року на сторінці UkrainianIF був оголошений конкурс “100 днів для Князєва”, за умовами якого читачам сторінки було запропоновано розповісти про проблеми, пов’язані із роботою поліції та викласти власні способи вирішення цих проблем.

Ознайомитися із найцікавішими коментарями дописувачів можна у матеріалі «Реформи з Facebook: читачі UIF розкритикували поліцію та запропонували дієві рішення».