Екс -перший заступник Міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер очолив програму «Інфраструктура майбутнього» в аналітичному центрі «Український інститут майбутнього» (UIF).
Про це повідомив виконавчий директор УІМ Віктор Андрусів.
«За час своєї роботи в міністерстві інфраструктури Володимир Шульмейстр зарекомендував себе як порядний і відповідальний професіонал. Його приєднання до Українського інституту майбутнього стане серйозним підсиленням нашої роботи над успішним проектом майбутньої України. Думаю вже цього року ми зможемо опублікувати ряд доповідей на тему транзитного потенціалу України», – повідомив Андрусів.
Володимир Шульмейстер зазначив, що має на меті розробку довгострокового плану розбудови держави.
“Працюючи в Міністерстві інфраструктури України, я переконався, що стратегія розвитку інфраструктури відсутня. Причина в тому, що в Україні немає стратегії розвитку країни як такої. Я дуже радий, що команда «Українського інституту майбутнього» зможе зробити внесок у програму розвитку країни”, – прокоментував призначення на посаду директора напрямку в UIF Шульмейстер.
Володимир Шульмейстер за освітою – інженер-механік, у 1992 році закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.
Навчався у Делфтському технологічному університеті (Нідерланди) (з 1993 по 1997 ) та отримав наукову ступінь доктора філософії. Захистив наукову дисертацію на тему “Моделювання механічніх властивостей піноматеріалів низької щільності”.
Володимир Юрійович є співавтором патенту на винахід «вітровий двигун».
У грудні 2014 року розпорядженням Кабинету Міністрів України Володимира Шульмейстера призначено Першим заступником Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського.
.
Вам також буде цікаво:
Осінь Макрона. Реформи для Франції та Європи
Державному бюро розслідувань Порошенко приділив 0,4% від щорічного послання до Ради
Продати Крим Росії: українці дали відповідь на пропозицію (інфографіка)
Світ на порозі нових потрясінь
Чотири завдання для уряду. Як можна реформувати Мінюст вже зараз
Гуманітарний план Маршалла: як перебудувати освіту, науку та культуру