Відбулась перша зустріч Спільноти випускників Київська школа державного управління ім. С. Нижного. В рамках заходу члени новоствореної спільноти поспілкувались із фаховими та досвідченими експертами різних галузей:
– заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко;
– співзасновник аналітичного центру “Український інститут майбутнього” Юрій Романенко;
– екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета;
– екс-віце-прем’єр-міністр України Зубко Генадій.
Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у своєму виступі зазначив: “Архімед сказав: «Дайте мені точку опори, і я зрушу Землю». На мою думку, спільнота випускників КШДУ ім. Сергія Нижного має стати такою точкою опори, на яку зможе спертися Україна, щоб зрушитись у напрямку розвитку, щоб змінитися на краще”.
Перша зустріч Спільноти випускників відзначилась також вирішенням низки важливих установчих питань. Зокрема, шляхом демократичного голосування було затверджено Положення про Спільноту та обрано Раду Спільноти на чолі з Анна Мищенко. До складу Ради Спільноти увійшли також Диана Баринова, Haider Stanislav, Дмитро Луценко, Оксана Сахарова, Марія Барабаш, Дмитро Романюк.
Вам також буде цікаво:
“Боротьба йшла за кожне слово”: Микола Скиба прокоментував рішення щодо мовного питання
Russia in details: events and trends in Russia over the last week (01.10.-07.10)
НЕВИННІ, ДОКИ НЕ ДОВЕДЕНО ПРОТИЛЕЖНЕ: У ЧОМУ ПРОБЛЕМА ПЕРЕЙМЕНУВАНЬ
Вітаємо Сергія Пінькаса в Українському інституті майбутнього
План США з енергетичної безпеки України: як знайти взаємовигідну стратегію
Африка. Приховані можливості для росту економіки України