» Новини » Путіну доведеться вибирати: йти на загострення на Донбасі або проковтнути чергове приниження

Путіну доведеться вибирати: йти на загострення на Донбасі або проковтнути чергове приниження

Сполучені Штати переймають манери Росії коментувати посилення політики знущальними коментарями. Віце-президент Майк Пенс висловив жаль з приводу того, що США змушені ввести нові санкції проти Кремля і виразив надію на поліпшення двосторонніх відносин після виконання Росією своїх зобов’язань. Це сталося після підписання Трампом нового пакета санкцій. Як я писав раніше, місія Путіна в Гамбурзі провалилася.

Відверто кажучи, шансів домовитися про прорив у відносинах з Трампом не було з самого початку. Туман ілюзій щодо перезавантаження розвіявся дуже швидко. Вашингтонська еліта сьогодні живе жорстким антиросійським порядком денним. І тому вибору немає у самого Трампа. Висилка американських дипломатів з Росії вже ні на що не впливає. Це констатація факту рівня двосторонніх відносин. Але і це не кінець.

Після передачі Пентагоном Білому дому пропозиції про постачання зброї в Україну ситуація стає ще гіршою. Відмова Трампа військовому відомству тільки призведе до нової кризи. Тому, найімовірніше, Трамп піде на поставки озброєнь Україні. Напередодні ЧС з футболу Путіну доведеться вибирати: йти на загострення на Донбасі і поставити під загрозу його проведення або проковтнути чергове приниження. Американці все добре прорахували і поставили Путіна на роздоріжжі – поганий вибір або ще гірше. Адже ще й вибори на носі. Кремлівський Акела може промахнутися, і тоді для нього все закінчиться надзвичайно сумно.