» Новини » Надія Коваль йде з UIF у Дипакадемію при МЗС

Надія Коваль йде з UIF у Дипакадемію при МЗС

Експерт з міжнародної політики Надія Коваль отримала запрошення на посаду в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ.

Тому з листопада Надія припиняє роботу штатним експертом в Українському інституті майбутнього (UIF) і буде завідувати Центром міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

“Надія Коваль – чудовий аналітик. Я дуже вдячний їй за цей період роботи в Українському інституті майбутнього. Вона зробила вагомий внесок в розвиток і становлення нашої організації, і, сподіваюсь, отримала значний особистий досвід та зростання. Я вітаю її з новим призначенням і радію, що такий фахівець буде опікуватись міжнародними дослідженнями в Дипломатичній академії”, – прокоментував кадрові зміни виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів.

Найближчим часом UIF оголосить конкурс на вакансію експерта з національної безпеки та оборони. Слідкуйте за анонсами на сайті uifuture.org та у Facebook.