» Новини » Делегація UIF у Вашингтоні стала свідком нових санкцій проти Росії (фото, відео)

Делегація UIF у Вашингтоні стала свідком нових санкцій проти Росії (фото, відео)

Делегація аналітичного центру “Український інститут майбутнього” (UIF) на чолі з виконавчим директором Віктором Андрусівом вирушила у Вашингтон і стала свідком ухвалення нових санкцій проти Росії.

“Сорок хвилин тому американський Сенат 97 голосами “за” зі 100 можливих, проголосував за введення додаткових санкцій проти Російської Федерації”, – повідомив Антон Геращенко у середу, 14 червня, на другий день перебування у Вашингтоні.

У відповідь на повідомлення читачі Антона жартома зазначили, що на рішення Сенату вплинула презентація книги Володимира Горбуліна “Світова гібридна війна”, перекладена англійською мовою “Українським інститутом майбутнього”.

У свою чергу Тарас Березовець зауважив, що рішення Сенату – це подарунок до засідання представників від України та США, днями запланованого у Вашингтоні.

“Сенат Сполучених Штатів Америки зробив королівський подарунок до засідання кокуса США – Україна, а разом із тим – дню народження президента Дональда Трампа”, – зазначив директор програми Нацбезпеки та оборони UIF Тарас Березовець.

За словами Березовця, нові санції нанесли удар по банківському та фінансовому сектору Росії.

Впродовж найближчих 10 днів у директора та співзасновників організації, Тараса Березовця і Антона Геращенко, запланований щільний графік зустрічей, під час яких будуть презентовані доповіді “Українського інституту майбутнього” та книга “Світова гібридна війна” Володимира Горбуліна.