» Аналітичні матеріали, Новини » Чому проти деяких російських оборонних підприємств досі не ввели санкції у США, Великій Британії, Канаді, Новій Зеландії, Австралії та Японії?

Чому проти деяких російських оборонних підприємств досі не ввели санкції у США, Великій Британії, Канаді, Новій Зеландії, Австралії та Японії?

Проти трьох оборонних підприємств, які виготовляють ракети для регулярних обстрілів України, досі не введені санкції у Великій Британії, США, Канаді, Японії, Австралії та Новій Зеландії.

У ніч з 8 на 9 березня армія рф здійснила 81 пуск ракет різного базування, заявив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Зокрема Україну обстріляли наступними ракетами:

– 28 пусків Х-101/Х-555 (АТ «ДержМКБ „Радуга“ ім. А. Я. Березняка»-Корпорація «Тактичне ракетне озброєння»)

– 20 пусків “Калібрів” (ОКБ «Новатор»-АТ, «Концерн ВКО „Алмаз-Антей“»)

– 6 пусків X-22 (АТ «ДержМКБ „Райдуга“ ім. А. Я. Березняка», корпорація «Тактичне ракетне озброєння»)

– 6 пусків Х-47 “Кинжал” (АТ «Науково-виробнича корпорація „КБ машинобудування“)

– 8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59; (окб зірка-Корпорація «Тактичне ракетне озброєння»)

– 13 пусків зенітних керованих ракет С-300 (АТ «Концерн ПКО „Алмаз-Антей“»).

Цікаво, що проти російського проєктно-конструкторського бюро АТ «ДержМКБ „Радуга“ ім. А. Я. Березняка» досі не введені санкції в Великобританії, Австралії та Новій Зеландії. Саме підприємство спеціалізується на розробці та виготовленні крилатих ракет, зокрема відповідальне за ракети Х-101Х-22Х-59Х-55.

Не діють санкції у Великій Британії також проти АТ  «Науково-виробнича корпорація „КБ машинобудування“. Це підприємство, яке знаходиться в місті Коломна, Московської області, вважається одним з головних конструкторських та науково-виробничих центрів у галузі військової техніки у РФ. Підприємство спеціалізується на виробництві балістичних ракет та установок “Іскандер”, а також ПЗРК, ОТРК, ПТРК та боєприпасів.

Але рекордсменом серед російських оборонних підприємств, яким вдалося уникнути санкцій є ОКБ «Новатор». Проти цієї компанії досі не введені санкції у Великій Британії, США, Канаді, Австралії, Японії та Новій Зеландії. Проте саме ОКБ “Новатор”, що знаходиться в Єкатеринбурзі, займається розробкою, виробництвом, експлуатацією та ремонтом зенітних ракет великої дальності, крилатих ракет, антибалістичних ракет та іншої бойової техніки. Крім того, компанія постачає крилаті ракети моделі 3М-54 “Калібр” (також відомі як 3М54-1 “Калібр” та 3М14 “Бірюза”) російським збройним силам, які використовуються в агресивній війні проти України.