» Аналітичні матеріали, Відео, Новини » Чому Конституціоналізм в Україні не працює?

Чому Конституціоналізм в Україні не працює?

Український інститут майбутнього спільно з Центром конституційного моделювання запрошує переглянути запис зустрічі з Девідом Вільямсом, професором Університету Індіани, засновником та очільником Центру конституційної демократії Університету Індіани, одним з топ-конституціоналістів із світовим ім’ям.

Пан Вільямс відомий своєю чіткою проукраїнською позицією та навіть відвідував зону бойових дій на Донбасі в перебігу свого першого візиту в Україну 2018 року.

Український інститут майбутнього спільно з Центром конституційного моделювання організували зустріч українських фахівців у правовій галузі з професіоналом своєї справи щодо значення Конституції у розбудові правової держави, що відбулась 6 жовтня 2021 року в Українському інституті майбутнього.

Учасники заходу:

1) Стецюк Петро – суддя КСУ у відставці, проректор ЛНУ ім. Івана Франка, співголова клубу польсько-українських конституціоналістів; 

2) Жердицькій Віктор – народний депутат України ІІІ скликання ВРУ; 

3) Марцеляк Олег – завідувач кафедрою конституційного права КНУ ім. Тараса Шевченка;

4) Мухачьов Назар – політолог, громадській діяч (Суспільна система), викладач коледжу, командир сотні на Майдані; 

5) Банашко Олег – політолог з питань державного устрою, громадській діяч, ветеран російсько-української війни;

6) Богдан Пошва, суддя Верховного Суду України;

7) Віктор  Шишкін, правознавець, державний і громадський діяч, перший Генеральний прокурор України (1991–1993), народний депутат України 1-го, 2-го та 3-го скликань, суддя Конституційного Суду.

Модератори: Олександр Чебаненко, директор програми “Право” Українського інституту майбутнього та Геннадій Друзенко, очільник Центру конституційного моделювання.

 

Завантажити Презентацію Девіда Вільямса у форматі PPTX