» Новини » Анонс: Міжнародна конференція «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я»

Анонс: Міжнародна конференція «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я»

Український інститут майбутнього запрошує приєднатись до прямої трансляції Міжнародної конференції «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я».


Більше 7 000000 українців мають родичів чи друзів з наркотичною чи алкогольною залежністю або навіть з обома залежностями одночасно!

Більше половини громадян, які мають наркозалежних родичів або близьких знайомих, розповіли про відомі їм випадки, коли ці люди були небезпечними для себе та/або для оточуючих.

🗓13 та 14 травня 2021 року відбудеться дводенна міжнародна конференція, організована Комітетом Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності спільно з Міністерством внутрішніх справ України, громадською організацією «Український інститут майбутнього» та соціальною ініціативою «У_Міщенко. Соціальний діалог», на тему: «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я».

🕚Час проведення: з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00).

🎥Формат проведення: online.

📎Пряма трансляція відбудеться 13 травня о 09:00 на YouTube-каналі Ukrainian Institute for the Future.

 

📌Конференція складається з 4 панелей, присвячених наступним питанням:

✅Панель 1. Державна політика щодо питань наркотичної та алкогольної залежності у дітей та дорослих. Міжнародний досвід та можливості його запровадження в Україні;
✅Панель 2. Дитяча залежність;
✅Панель 3. Медицина: стандарти лікування залежності від різних типів ПАР;

✅Панель 4. Лікувальні заклади та соціально-реабілітаційні центри. Прозоре функціонування, напрями взаємодії та державна підтримка.

🎙В якості спікерів конференції передбачаються представники іноземних держав, Організації Об’єднаних Націй, Верховної Ради України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерство соціальної політики України, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, інших державних органів, а також провідні практичні та наукові працівники в сфері лікування і реабілітації осіб з наркотичною та алкогольною залежністю.

📋За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, який буде опубліковано на сайті Комітету, Українсько інституту майбутнього та Соціального Діалогу.

☝️Конференція покликана актуалізувати увагу представників органів державної влади, приватного і громадського секторів до питань наркотичної та алкогольної залежності в Україні з точки зору її впливу на базові для суспільства сфери: безпеку, охорону дитинства та здоров’я, а також питань забезпечення доступу осіб із залежністю до якісних послуг із лікування та реабілітації як індустрії, належний розвиток якої потребує системного і комплексного підходу. У межах зазначеного будуть виявлені та окреслені проблемні аспекти регулювання та функціонування як з боку державного, так і приватного й громадського секторів та визначено чіткий алгоритм консолідованих дій із їх розв’язання, з урахуванням кращих іноземних практик. Останнє передбачатиме підписання Меморандуму про співпрацю.

🔎Слідкувати за новинами щодо конференції, вислати тези з оголошених питань та приєднатися до обговорення можна на сайті проекту «Соціальний діалог».

Питання спікерам щодо тематики конференції можна буде поставити під час трансляції в YouTube або заздалегідь надіславши на пошту: [email protected]