» Новини » Андрій Ілларіонов очолить програму «Трильйон доларів для України» в Українському інституті майбутнього

Андрій Ілларіонов очолить програму «Трильйон доларів для України» в Українському інституті майбутнього

Важко сперечатися з тим, що Україна – багата країна. Вона рясніє надрами, родючими землями та має працьовитий народ. Але якість нашого державного управління залишає бажати кращого. І саме тому ми посідаємо далеко не «почесні», а останні місця по доходах громадян у Європі.

Проте ми знаємо, як подолати ці перешкоди! Сьогодні ми представляємо вам нового експерта UIF Андрія Ілларіонова, який очолить програму «Трильйон доларів для України». Адже ВВП в 1 трильйон – це не казки і не фантазії. Це абсолютно реальна ціль для нашої з вами держави!
За словами пана Ілларіонова, ВВП України може зростати у темпі мінімум 7-8% на рік. Таким чином, він буде подвоюватись кожні 10 років. Якщо такий темп зростання буде підтримуватися протягом двох десятиліть, то український ВВП досягне рівню 1 трильйону доларів.

Тож, що саме ми будемо пропонувати, аби Україна вийшла з порочного кола бідності та яку послідовну економічну політику пропонує проводити Андрій Ілларіонов? Про це ви зможете почути 18 жовтня, під час першої презентації пропозицій UIF, які націлені на те, щоб ВВП України досяг абсолютно реального рівню – 1-го трильйону доларів (подія буде анонсована трохи згодом).

А поки – дивіться детальніше про нову програму UIF «Трильйон доларів для України» у випуску White House Talks з її керівником Андрей Илларионов та виконавчим директором UIF Вадим Денисенко.
Закликаємо вас не бути скептиками!