» Новини » Аналітичні центри України

Аналітичні центри України

Минулого тижня в Ukrainian institute for the future було проведено презентацію доповіді «Аналітичні центри України – драйвер для відновлення країни».
У заході взяли участь представники провідних аналітичних центрів країни в галузях економіки, внутрішньої та зовнішньої політики, права, розвитку суспільства, енергетики та національної безпеки.

Основою для обговорення стала доповідь Українського інституту майбутнього про стан та перспективи розвитку аналітичних центрів в Україні, а також про суспільні виклики, які постають перед аналітичними центрами під час війни та поствоєнного відновлення.

Також доповідь містить аналіз діяльності повідних іноземних аналітичних центрів. Доповідь підготовлена експертами УІМ Ігорем Поповим та Андріаном Прокіпом та доступна для прочитання на сайті УІМ, посилання на текст доповіді можна знайти у коментарі до цього посту.

По завершенню дискусії експерти дійшли згоди щодо важливості співпраці аналітичних центрів з органами влади та бізнесом, розширення підтримки для АЦ з боку міжнародних донорських структур, комунікації АЦ з усіма групами суспільства та дотримання стандартів незалежного врядування.