» Новини » Аналітик-міжнародник Ілія Куса приєднався до Українського інституту майбутнього

Аналітик-міжнародник Ілія Куса приєднався до Українського інституту майбутнього

Експерт з міжнародної політики Ілія Куса став членом команди аналітичного центру Український інститут майбутнього (UIF).

Про це повідомив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів. 

“Ілія Куса володіє унікальними компетенціями. Окрім фахових знань з міжнародної політики він також чудово розбирається в ситуації на Близькому Сході та володіє арабською мовою. Це було додатковим арґументом на користь його кандидатури. На жаль, в Україні не приділяють достатньо уваги цьому регіону, хоча часто саме від подій у ньому залежить міжнародна політика і щодо України. Я очікую, що вже найближчим часом українці зможуть отримати якісну аналітику щодо міжнародних подій та зовнішньої політики”, – розповів Віктор Андрусів.

Ілія зазначив, що сподівається внести свій внесок у дослідження міжнародної політики в Україні.

“Я завжди хотів займатися серйозною аналітичною роботою, пов’язаною з міжнародною тематикою. До того ж, мене гнітило, що в Україні слабо розвинена аналітика в сфері міжнародних відносин, безпеки та геополітики. “Український Інститут Майбутнього” – чудовий майданчик для того, щоб виправити ситуацію і зробити внесок в розвиток України в цьому напрямку, а також приділити більше уваги міжнародним справам”, – сказав Ілля. 

Ілія Куса за освітою – аналітик-міжнародник. Навчався у  Інституті міжнародних відносин у Києві за спеціальністю “Міжнародна інформація”. Має досвід роботи журналістом: редактором міжнародних новин і кореспондентом, а також якийсь час працював перекладачем. На посаді аналітика співпрацював із низкою громадських організацій в Україні, має чимало публікацій у різних виданнях на тему міжнародної політики, насамперед на тему Близького Сходу. Володіє англійською та арабською мовами.

Дослідницькі інтереси: геополітика, міжнародна безпека, боротьба з тероризмом, Близький Схід, зовнішня політика.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном: +38 (044) 537-17-78, +38(063)5860215.

електронною поштою: [email protected] із темою листа “Експерт на інтерв’ю 

Сторінка на Facebook: www.facebook.com/UkrainianIF

Канал у Telegram: https://t.me/uifuture