До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014-2019 рр Павло Клімкін. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних та російських досліджень, яку UIF запроваджує з січня цього року.
Метою Програми буде системне моделювання викликів, що постають перед Україною у сферах безпеки та зовнішньої політики, підготовка сценаріїв і стратегічних рекомендацій щодо менеджменту існуючих та потенційних ризиків для політичних і бізнесових кіл.
Основними напрямками досліджень будуть протидія російській агресії проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи та комплексна інтеграція в європейський та трансатлантичний простір.
У своїх дослідженнях Програма покладатиметься як на власну команду експертів, які мають багаторічний досвід у сферах безпеки та зовнішньої політики, так і взаємодію з провідними світовими дослідницькими центрами, неурядовими організаціями й представниками бізнесової спільноти.
Вам також буде цікаво:
Зустріч Трампа з Порошенком відбудеться раніше, ніж його зустріч з Путіним – Березовець
Мистецтво у середній школі: більше ніж малювання
Ескалація на Донбасі: що має робити держава Україна
Справа ПриватБанку: 19 грудня – знакове рішення для української економіки
Пророцтво у «Візії України 2030» та завдання для Уряду
Що нам робити з Донбасом?