» Новини » Тендер на проведення глибоких інтерв’ю з представниками місцевої влади

Тендер на проведення глибоких інтерв’ю з представниками місцевої влади

ГО «Український інститут майбутнього» запрошує громадські організації, фізичних осіб-підприємців та інші товариства різних форм власності до участі у тендері на проведення глибинних інтерв’ю з представниками місцевої влади в Україні у 2019-2020 роках.

Назва проекту:

«Боротьба з контрабандою в Україні та прикордонних країнах через моніторинг, дослідження, адвокацію та зміну державної політики»

Опис проекту:

Проект «Боротьба з контрабандою в Україні та прикордонних країнах через моніторинг, дослідження, адвокацію та зміну державної політики» – це дворічна програма, яка діє з 01.05.2019 р. по 30.04.2021 р., що фінансується фондом Philip Morris Products SA OC Division та виконується громадською організацією «Український інститут майбутнього».

Мета проекту:

Сприяння боротьбі з контрабандою в Україні та прикордонних країнах через моніторинг, дослідження, адвокацію та зміну державної політики.

Зміст роботи: проведення глибоких інтерв’ю з представниками місцевої влади. Проведення обговорень із не менш ніж 120-ма особами.

Строки виконання глибинного інтерв’ю:

– 5 місяців (Липень-Листопад) у 2019 році;

– 5 місяців (Грудень-Квітень) у 2020 році.

Умови подання заявок: Заявки на участь приймаються в роздрукованому вигляді за поштовою адресою: 01135, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 65, оф. 601, ГО «Український інститут майбутнього» або за електронною адресою [email protected] з поміткою «Тендер на проведення глибоких інтерв’ю з представниками місцевої влади».

Кінцевий термін для подачі тендерних пропозицій – 26.06.2019 р., до 23.59 год.

Контактна особа: Марія Загайна, ГО «Український інститут майбутнього» вул. Олеся Гончара, 65, оф. 601 тел.: +38 044 537 17 78

Для участі у тендері зацікавлені організації повинні подати:

– копії реєстраційних документів;

– цінову пропозицію відповідно до наданої форми (див. доданий файл «Цінова пропозиція»);

– додаток до цінової пропозиції деталізований бюджет в довільній формі;

– анкету учасника тендера відповідно до наданої форми (див. доданий файл «Анкета учасника»);

Запитання можна надсилати на адресу: [email protected] до 23:59 за київським часом 26 червня 2019 року.

Анкета

Цінова пропозиція