» Новини » Врата в корупцію: хто приводить злочинців в “Укрзалізницю”

Врата в корупцію: хто приводить злочинців в “Укрзалізницю”

Укрзалізниця як основна транспортна артерія України й найважливіша частина всередині Міністерства інфраструктури є ареною боротьби корупційних політичних кланів, кланів олігархів за грошові потоки.

Тому вони завжди були зацікавлені в тому, щоб в кадровій службі були контрольовані та керовані ними люди. Саме такою людиною і є Ірина Михальченко.

Після оголошення про звільнення Ірина Іванівна визнала за необхідне піти на лікарняний. Михальченко працює в УЗ дуже давно, вона працювала до цього в Південно-Західноій залізниці й була звідти звільнена після того, як отримала 4 догани. Незважаючи на рішення судів, якимось дивним чином вона опинилася в «Укрзалізниці» вже в адміністрації й займалася там кадрами.

Ірина Іванівна є дружиною пана Політикіна, на якого заведено кримінальні справи, тому що він, будучи керівником найбільшого заводу всередині УЗ АЗРС (Запоріжжя), допустив порушення, які спричинили втрати для УЗ, що є на сьогодні предметом кримінальних розглядів.

Сам факт того, що наказ про звільнення Михальченко був прийнятий одноголосно, хоча й трапився із запізненням на рік, я оцінюю позитивно. Нове керівництво УЗ, поляки, повинні були швидко зрозуміти, у чому справа. Перше, що потрібно було міняти – це кадри всередині УЗ.

Усю цю ситуацію не можна залишати безкарною. Дуже важливо, щоб ті люди, які займаються кадровою політикою всередині держкомпанії, були незаангажовані, не фінансувалися ніким ззовні та захищали інтереси держави. У своїй серії публікацій «Що не так з Укрзалізницею» я вже говорив про те, що «Укрзалізниця» є джерелом корупції в розмірах близько 2 мільярдів втраченого або недозаробленого прибутку для «Укрзалізниці». Саме тому компанія має зношену інфраструктуру й створює небезпеку для наших громадян.