» News » Police’s reform: the action plan for 100 days (ua)

Police’s reform: the action plan for 100 days (ua)

21 березня о 14:00 у приміщенні «Українського інституту майбутнього» (UIF) відбудеться презентація короткострокового Плану дій для Національної поліції України.

Призначення нового Голови Національної поліції України ознаменувало новий етап в поліції. Яким буде цей етап: реформаторським, консервативним чи ретроградним покаже час. Проте, очевидно, що часу для реформування поліції з огляду на ситуацією в державі все менше. Потрібно вже зараз чітко розставити маркери щодо запланованих змін.

Український інститут майбутнього проаналізувавши проблеми сучасної поліції пропонує свої рішення.

Доповідач: Денис Монастирський, експерт з реформ правоохоронної та судової системи Українського інституту майбутнього

Запрошені: правозахисники, народні депутати України, експерти з питань правоохоронної діяльності, представники Національної поліції, правоохоронці.

Будуть розглянуті такі питання:

  1. Варто чи не варто продовжувати попередні ініціативи керівництва поліції: – впровадження підрозділів патрульної служби і дорожньої поліції,
  • продовження запровадження Самборської моделі територіальних органів поліції (повний запуск груп реагування патрульної поліції),
  • розвиток мережі поліцейських станцій,
  • продовження впровадження інформаційної підсистеми “Custody record” (технічна фіксація поведінки утриманих в ІТТ та дій працівників поліції),
  • розширення підходів Community policing на всі основні підрозділи НП,
  • створення в регіонах служби прийому інформації та реагування на події «102», впровадження системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху тощо.

2. Законодавчі новації, які першочергово потребує Нацполіція для підвищення ефективності роботи.

3. Структурні зміни та виклики в Нацполіції (що робити з поліцією охорони, патрульною поліцією, інститутом детективів тощо).

4. Як підвищити співпраці з іншими правоохоронними органами (ГПУ, СБУ, в перспективі ДБР), судовими органами, органами місцевого самоврядування.

5. Проблеми взаємодії поліції з громадськістю та ЗМІ.

Захід відбудеться в приміщенні Українського інституту майбутнього за адресою: м. Київ, вул. Гончара 65, 6-поверх.

Сторінка заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/189398748226420/