15 лютого, о 12:00, в приміщенні Українського інституту майбутнього відбудеться брифінг американських експертів на тему «Трамп і його команда: чого чекати Україні?».
В рамках брифінгу американські експерти дадуть відповіді на такі питання, як: чи витримає Трампа американська демократії з її відомими стримуваннями та противагами? Що може запропонувати Україна Трампу?
Організатори: Український інститут майбутнього та Євразійська демократична ініціатива.
Спікери заходу:
Андріан Каратницький – журналіст і аналітик, який регулярно публікує статті на теми, пов’язані з Україною, у таких виданнях, як The Wall Street Journal, The New York Times, The Washington Post, Newsweek а також Foreign Affairs. Старший науковий співробітник аналітичного центру «Атлантична рада» та співдиректор започаткованої “Атлантичною радою” ініціативи “Діалог Україна-Захід”, а також член правління громадської неурядової ініціативи “Українсько-єврейська зустріч” (Ukrainian-Jewish Encounter).
Пітер Залмаєв (Peter Zalmayev) – директор недержавної організації, що базується у Нью Йорку Eurasia Democracy Initiative, яка покликана інформувати про розвиток економіки, політики і соціального життя у пострадянських державах.
Влад Давідзон (Vladislav Davidzon) – кореспондент та вчений із науковим ступенем з питань прав людини за програмою E.MA (European Master’s Programme in Human Rights and Democratisation) у Італії.
Тарас Березовець — директор програм національної безпеки та оборони УІМ.
Модератор: Пітер Залмаєв
Захід відбудеться в приміщенні Українського інституту майбутнього за адресою: м. Київ, вул. Гончара 65, 6-поверх.
Вам також буде цікаво:
Эксперты UIF прокомментировали новый закон о Донбассе
США хотят добавить своего союзника Пакистан к списку государств-спонсоров терроризма: когда все пошло не так?
Заговорить брекзит. Что происходит с выходом Британии из ЕС
Механизм аккредитации учебных программ как тест на будущее Новой украинской школы
Переквалификация педагогов для НУШ: забег на спринтерскую дистанцию с препятствиями
Путин сформировал на Донбассе политическую самоидентичность