» Доповіді » Виклики майбутнього президента

Виклики майбутнього президента

Для завантажування

Менше тижня лишилося до другого туру виборів президента України, і ще менше до офіційних президентських дебатів.

Поки в інформаційному просторі обговорюють вірогідність дебатів, місце їх проведення та особисті якості кандидатів, ми вирішили подивитися на це з іншого ракурсу.

Український Інститут Майбутнього розповість про реальні виклики, які стоять перед наступним президентом України.

Ми хочемо, щоб напередодні дебатів і виборів, громадськість мала критерії для оцінки обох кандидатів. Адже ці виклики лишатимуться незмінними, незалежно від того, хто переможе.

Це політичні, правові, енергетичні, міжнародні проблеми, з якими зіткнеться наступний президент України, і які він буде змушений вирішувати.

Незалежно від результатів волевиявлення народу, президент України потрапить в уже сформовану реальнісь зовнішніх і внутрішніх проблем.

І щоб переламати цю реальність недостатньо мати бажання та волю. Насправді, часто дії нового Президента є дуже обмеженими. Цією доповіддю ми прагнемо компенсувати брак змістовних дискусій і рішень, які випали з уваги кандидатів та виборців. Водночас, ця доповідь, безсумнівно, становить цінність для самих кандидатів, оскільки дає їм карту дій на найближчі 5 років. Варто пам’ятати – дебати треба оцінювати не з перспективи стадіонів та аналізів, а конкретних запропонованих рішень і сценаріїв їх реалізації.