Пропонований текст адресований тим, хто бере безпосередню участь в освітньому процесі, яким небайдужі результати навчання: педагогам, батькам, старшокласникам, директорам шкіл, управлінцям. Він про те, як підготуватися до трансформації системи освіти, і чому ці зміни є не лише неминучими, але й потрібними.
Однак опосередкованими і, можливо, найважливішими адресатами дослідження є ті, хто наразі найменше замислюється над тим, що таке освіта і які зміни в ній відбуваються, – сьогоднішні школярі, які вже за кілька років увійдуть у самостійне життя, а згодом сформують нові правила гри для себе, своїх команд, організацій, міст, країни, для нас з вами, хто навчає їх сьогодні.
Я дуже розраховую на те, що ми всі зацікавлені в тому, щоб період навчання у школі став для них трампліном до життєвого успіху і щастя.
Вам також буде цікаво:
Після Блінкена: три сценарії розвитку українсько-американських відносин
Іноземцев, Некрасов. До реформи ринку землі в Україні (доповідь)
Доктрина економічної безпеки України
Доповідь: Майбутнє Укртрансбезпеки як державної інституції
Якою бути українській енергетиці
Санкції проти РФ: що насправді може зламати режим Путіна