У 2030-му році український пасажиропотік виріс у два рази та став більшим, ніж пасажиропотік сусідньої Польщі. Економіка зміцніла, і українці стали більш мобільними – літає вже кожен другий громадянин нашої держави (у 2017-му літав лише кожен 20-й). Аеропорт Бориспіль став найбільшим регіональним хабом Східної Європи, вже сформований Київський авіаційний хаб, що обслуговує близько 40 млн. пасажирів щороку. Більша частина пасажирів генерується світовими авіаційними групами, які використовують сучасні безпечні літаки. Це б могло бути у 2030 році, а що сьогодні?
Аеропорти України. Оцінка стану та пропозиції розвитку from UIFuture
Вам також буде цікаво:
Держдума. Версія 7.0. Російський парламентаризм після Криму.
Майдан. Причини затягування розслідування
Чому Путін програв?
Переваги цементобетонних доріг в Україні (доповідь)
Доповідь “Майнова агресія Кремля”
Школа і люди. Як освітні досвіди впливатимуть на рішення залишитися чи повернутися