Автор: Анатолій Амелін
Мета даної роботи – підбиття підсумків, демонстрація змін, що відбулися в Україні за останні 25 років (економічних, соціальних) у порівнянні з іншими країнами СРСР. Підбиття підсумків є оцінкою того шляху, який ми всі пройшли, відправною точкою для постановки цілей на майбутнє, а також оцінкою того шляху який нам належить пройти. Які цілі були поставлені керівництвом України в 1991-му році, чи 2001 р? Хто-небудь знає? Так були локальні цілі, які виникали як необхідність вирішення локальних проблем того часу: приборкати інфляцію, налагодити обіг власної валюти, провести приватизацію та інше. Але відсутність стратегічної мети і стратегічного плану призвели до того, що ми маємо наразі.
Вам також буде цікаво:
Як Україні зняти паливну петлю?
Угорщина в умовах кризи світового порядку
Несколько алгоритмов борьбы с демографической проблемой
Російська Федерація: анатомія економічної поразки
Іноземцев, Некрасов. До реформи ринку землі в Україні (доповідь)
Ілюзія зростання. Прогноз економіки України 2023-2024