» Новини » Заява UIF щодо вимоги позачергового закритого засідання ВРУ та РНБО у зв’язку з останніми подіями, пов’язаними з «Північним потоком – 2»

Заява UIF щодо вимоги позачергового закритого засідання ВРУ та РНБО у зв’язку з останніми подіями, пов’язаними з «Північним потоком – 2»

З огляду на останні події, пов’язані з «Північним потоком – 2» та повним нерозумінням, як суспільства так і політикуму щодо кроків, які має здійснювати держава у цій ситуації, а також відсутності належної комунікації щодо цього питання зі сторони України, команда Українського інституту майбутнього наполягає на скликанні позачергового закритого засідання ВРУ у найкоротший термін. Під час засідання мають бути заслухані Міністр закордонних справ та Голова Генштабу Збройних сил України.

Крім того, у найближчий час має бути скликане РНБО для вироблення плану дій України, а також розроблений комунікаційний план щодо залучення громадськості, лобістських компаній у США та ряді країн ЄС.

Рішення щодо «Північного потоку – 2» – це безпекова криза, яка загрожує стабільності держави, особливо з огляду на те, що домовленості США та Німеччини відбулися відразу після статті Путіна «Єдиний народ», де прямо вказано на можливість агресії зі сторони РФ проти України.

Зі свого боку Український інститут майбутнього готовий приєднатися до розробки стратегій та планів держави з метою протидії рішенням, які «грають на руку» країні-агресору та загрожують державній безпеці України.

Сподіваємось на підтримку даної ініціативи зі сторони влади!