» Новини » Український інститут майбутнього формує наглядову раду

Український інститут майбутнього формує наглядову раду

Аналітичний центр Український інститут майбутнього оголосив відкритий набір у наглядову раду.  Обрані уповноважені особи слідкуватимуть за дотриманням організацією демократичних принципів під час роботи над дослідженнями проблемних тем у економіці, політиці і суспільному житті України.

“Ми прагнемо створити не просто громадську організацію, а Інституцію. Тобто, йдеться про установу, що матиме потужний безпосередній вплив на суспільне життя демократичної європейської країни, що розвивається у буремні часи.

Міцним фундаментом такої країни є інтелектуальна еліта, здатна передбачити, прорахувати і якщо це потрібно – змінити майбутнє країни на краще.

Сподіваємося, що Український інститут майбутнього стане саме тією організацією, що зможе зібрати представників інтелектуальної еліти разом.

Впевнений, що співпраця авторитетних осіб держави із Інститутом призведе до взаємної довіри між суспільством і науковцями, що виробляють стратегію розвитку країни”, – розповів виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів.

Пропозиції щодо кандидатів до наглядової ради прийматимуться з 1 листопада до 1 грудня 2017 року. У підсумку засновники Інституту оберуть від 5 до 12 осіб.

Кандидатом до наглядової ради Українського інституту майбутнього має бути визнана особа, яка володіє такими якостями:

  • авторитетність,
  • наявність критичного мислення,
  • компетентність у певній сфері діяльності (бізнес, політика, економіка, юриспруденція, тощо),
  • загальна обізнаність у суспільно-політичному житті країни і наявність власного бачення розвитку держави.

Запропонувати кандидата до наглядової ради з-поміж відомих особистостей можна у коментарях під публікацією у Facebook.

Подати власну кандидатуру до наглядової ради можна звернувшись до адміністрації Інституту в будь-який зручний для Вас спосіб:

  • телефоном +38 (044) 537-17-78
  • на електронну скриньку uifuture@gmail.com