» Новини » Діяльність Українського інституту майбутнього назвали ефективною зброєю у інформвійні з Росією

Діяльність Українського інституту майбутнього назвали ефективною зброєю у інформвійні з Росією

Аналітичний центр Український інститут майбутнього названо однією з найефективніших організацій для протидії інформаційній агресії з боку Росії за 2014-2017 р.р. за версією Агенства стратегічних досліджень (АСД).

Про це повідомила прес-служба Агенства.

У топ-10 організацій, окрім Українського інституту майбутнього, також увійшли: Центр “Миротворець”, “Інформнапалм”, “СтопФейк”, “Інформаційний спротив”, НАЦ “Українські студії стратегічних досліджень”, ГО “Вільні Люди”, Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, Міжнародний інформаційний консорціум “Бастіон”, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння.

Читайте також: Делегація UIF у Вашингтоні стала свідком нових санкцій проти Росії (фото, відео)

“Цей перелік було сформовано на основі моніторингу всесвітньої мережі за період 2014-2017 рр., за основу бралися інформаційні матеріали та заходи, спрямовані на протидію інформаційній агресії з боку Росії, розвінчання міфів російської пропаганди, формування і захисту національного інформаційного поля. Деякі організації не потрапили до десятки через те, що сформувалися вони в більш пізній період війни. Внесок в протидію інформаційній агресії РФ окремих осіб, засобів масової інформації, а також державних інституцій АСД не досліджувало. Експерти АСД відзначають, що дослідження не претендує на максимальну об’єктивність, адже основним критерієм є наявність в мережі інтернет інформаційного контр-пропагандистського контенту”, — йдеться у повідомленні АСД.


Читайте також: Законопроект “Про прощення” для деокупованих Донбаса і Крима презентували в Українському інституті майбутнього

Також відзначається, що під заходами з протидії російським інформаційним диверсіям розумілися публічні інформаційні кампанії, тренінги, наявність аналітики про дії агресора, наявність відповідних інформаційних ресурсів.

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні; надає компетентну оцінку українським подіям, формулює конкретні рекомендації до дій; пропонує ефективні рішення; пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми.

Місія “Українського інституту майбутнього” – проектування успішного майбутнього України, через експертні дослідження і дискусії, що стимулюватимуть ухвалення якісних політичних рішень як в українській, так і в міжнародній політиці.

Являє собою спільний проект представників українського бізнесу, політики і громадського сектора. Заснований у 2016 році.

Читайте також:

Дмитро Некрасов “Межі стійкості Росії” (доповідь)

Березовець на Форумі у Вільнюсі: США та ЄС пропонують сформувати новий санкційний список проти Росії (фото, відео)

“Пацюків не шкода”: пафосне відкриття Керченського мосту може закритися як “Армата”