» Новини » Кого я бачу Директором Державного бюро розслідувань

Кого я бачу Директором Державного бюро розслідувань

Текст був опублікований на “Цензор.net

Директор ДБР та його заступники – ключові особи у формуванні нового центрального органу виконавчої влади, що здійснюватиме правоохоронну діяльність.

Тому від обрання перших осіб залежить не тільки майбутнє ДБР, але й майбутнє всієї правоохоронної системи.

Що чекає на керівництво ДБР?

Найперше – розробка, затвердження та погодження з Кабінетом Міністрів України організаційної структури Державного бюро розслідувань.

Лобіювання змін до Державного бюджету на 2018 рік (на видатки розвитку ДБР не передбачено жодної гривні, на відміну від бюджету на 2017 рік).

Розробка та прийняття понад 30 актів Кабінету Міністрів України (а це питання лобіювання Директора ДБР), в тому числі постанови КМУ про правила організації внутрішніх конкурсів в ДБР.

Запуск внутрішніх конкурсів в ДБР на заміщення посад осіб рядового та начальницького складу.

Робота з Конкурсною комісією щодо найшвидшого запуску наступних етапів конкурсу на заміщення посад всіх директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

Відповідно, хто має бути директором ДБР?

1. Незалежна особа, яка має досвід роботи у правоохоронній системі, проте не обов’язково працює на даний час в правоохоронних органах.

2. Особа, яка має бездоганну репутацію.

3. Особа, здатна ефективно комунікувати з Кабміном і ВР щодо прийняття необхідних нормативних актів (зміни до законів передбачають комунікацію і з Президентом України).

4. Особа, яка має досвід управління великим колективом.

5. Особа, здатна створити команду професіоналів.

6. Особа, здатна вирішувати питання приміщення, первинного матеріального та кадрового забезпечення (поза конкурсом, який проводитиме Конкурсна комісія).

Хто має бути заступниками Директора ДБР?

1. Особи з великим стажем роботи у правоохоронній системі на слідчих або оперативних посадах або науковець з практичним стажем.

2. Особи, яка мають бездоганну репутацію.

3. Особи, здатні працювати на спільний результат в команді.

4. Особи, здатні створити команду професіоналів по визначеному Директором напрямі.