» Новини » Андріан Прокіп приєднався до Українського інституту майбутнього

Андріан Прокіп приєднався до Українського інституту майбутнього

Кандидат економічних наук Андріан Прокіп приєднався до роботи економічних програм аналітичного центру Український інститут майбутнього  (UIF).

Про це повідомив виконавчий директор UIF Віктор Андрусів.

“Новий експерт з енергетики Андріан Прокіп допоможе нам розпочати системні дослідження в енергетичному напрямі. Він має досвід роботи в аналітичних центрах, має чимало публікацій на тему енергетики, в тому числі англомовні. Я очікую, що вже за кілька місяців ми представимо широкій громадськості нашу першу доповідь в сфері енергетики”, – прокоментував Андрусів.

Андріан Прокіп – автор понад 50 наукових праць в сфері теорії енергетичної безпеки та відновлюваної енергетики, постійний член мережі молодих лідерів з питань безпеки у європейсько-трансатлантичному регіоні.

Протягом 2015-2016 проводив дослідження у США (Державний університет Пенсильванії та Центр Вудро Вільсона), має досвід роботи експертом з енергетичних питань в аналітичних центрах.  Володіє українською, англійською, польською та російськими мовами.

“Український інститут майбутнього – доволі молода, але вже достатньо авторитетна організація, яка вже незабаром може стати  одним із головних осередків згромадження не лише експертів, а й інтелектуалів, що спроможні формувати дискурс та бачення розвитку країни та підкріплювати його обґрунтованою експертизою. Очевидно, що приєднання до команди таких людей –  це можливість як зробити внесок у командну роботу, так і збагатити свої знання та досвід. Сподіваюся, що стану органічним членом команди із корисною доданою вартістю”, – розповів Прокіп.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном: +38 (044) 537-17-78.

електронною поштою: [email protected]

Сторінка на Facebook: www.facebook.com/UkrainianIF

Канал у Telegram: https://t.me/uifuture