» PR-відділ » Юлія Попик

Юлія Попик

Керівник відділу міжнародних зв’язків

Юлія – спеціалістка та дослідниця міжнародних відносин, з досвідом роботи у питаннях національної безпеки, збройних конфліктів та культурної дипломатії.

Випускниця магістерської програми з міжнародних відносин (Master of Arts in International Relations) зі спеціалізацією у безпекових студіях (Certificate of Advanced Study in Security Studies) у Syracuse University, м. Сиракьюз, США.

У 2020 у м. Вашингтон, США стажувалась в Американському Інституті Миру (United States Institute of Peace) у команді екс-посла США в Україні Вільяма Тейлора, працювала з тематикою Росії в конфіктних зонах, війни Росії в Україні та впливу пандемії COVID-19 на Збройні Сили України. Працювала аналітиком з питань інклюзії під час виборчого процесу у Канадській місії спостерігачів на президентських виборах в Україні у 2019 році. У 2018 році стажувалась у Парламенті Канади (випускниця програма Canada-Ukraine Parliamentary Program) в офісі члена Парламенту Вейна Стецкі, а також у офісі Координатора Проєктів ОБСЄ в Україні, працюючи над розвитком демократичного медіа в Україні. З 2016 року волонтерка Крим_SOS та Amnesty International Ukraine.

Курує власним проєктом з популяризації правильної транслітерації міст України, зокрема Києва – #KyivnotKiev та #UkrainenottheUkraine.

Публікувалась у Atlantic Council та була спікером TEDx на тему міжнародних відносин та культурної дипломатії – «The Art of Soft Power».

Вам також буде цікаво:

Залишити Коментар