» Наглядова рада » Павло Клімкін

Павло Клімкін

ексміністр закордонних справ України

У 1991 – 1993 роках працював стажером-дослідником в Інституті електрозварювання ім. Патона Національної академії наук України.

З 1993 року приєднався до Міністерства закордонних справ України. Розпочав з першого дипломатичного щабля – аташе, пройшовши всі сходинки у дипломатичній кар’єрі. Працював, серед, іншого, над темами контролю над озброєннями та роззброєння, міжнародних організацій, економічної дипломатії, наукової та екологічної співпраці, енергетичної та ядерної безпеки, двосторонніх відносин у різних регіонах світу. Працював у посольствах України у Великобританії та Німеччині, в тому числі Послом України у Німеччині.

Майже 20 років опікувався різними аспектами євроінтеграції, включаючи керівництво делегаціями України на переговорах щодо Угоди про асоціацію та безвізовий режим між Україною та ЄС.

У червні 2014 року призначений міністром закордонних справ України. На цій посаді перебував до серпня 2019 року. Протидія російській агресії, створення і підтримання міжнародної коаліції на підтримку України, європейська інтеграція, захист українських громадян за кордоном та відкриття для них кордонів шляхом розширення можливостей для безвізового пересування були ключовими пріоритетами.

Автор численних публікацій з різних питань.

Має ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України.

Вільно володіє англійською та німецькою, має базові знання іспанської