Минуло понад 5 років від початку війни на Донбасі, але ми так і не дізналися, у складі якої держави більшість жителів окупованих територій бачить своє майбутнє. Чи хочуть ті, хто залишився по той бік фронту, повернутися та на яких умовах?
Український інститут майбутнього та Дзеркало тижня провели й вперше оголосили результати повноцінного кількісного дослідження громадської думки на територіях, непідконтрольних Україні.
Цифри, які Ви побачите, можуть Вас шокувати, але, як сказав Віктор Андрусів, виконавчий директор UIF: “Політику не можна будувати на емоціях та ілюзіях. Соціологія повертає всіх на землю. В реальність. В realpolitik. Тільки так можна досягнути успіху”.
Вам також буде цікаво:
Празднование 80-летия Сталинградской битвы: верит ли Путин в захват Киева?
Державні підприємства в Україні: ефективність бізнес-моделей
Закон 466-IX: поспішні законодавчі ініціативи негативно вплинуть на бізнес і державу в цілому
КАЛЕНДАР КЛЮЧОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПОДІЙ
КАЛЕНДАР КЛЮЧОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПОДІЙ
КАЛЕНДАР КЛЮЧОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПОДІЙ