» Новини » Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

 

Результат дворічних напрацювань експертів Українського інституту майбутнього книгу «Візія України 2030» відтепер  можна отримати, підтримавши Український інститут майбутнього!

Для цього потрібно:

1.  Підтримати UIF у нас на сайті сумою від 100 грн

2.  У признеченні платежу вказати ПІБ 

3. Відправити на пошту [email protected] підтвердження свого платежу (скрін) та контакти для зв’язку з Вами.

 _______________________________________________________________________________________________

Усі роки незалежності Україна рухалась хаотично, не розуміючи свого шляху – чого прагне досягти та яка її роль у світі. Не було чіткої візії свого майбутнього, своєї ідентичності та унікальності. А така держава, яка не має власного проєкту майбутнього, стає ресурсом для інших – у кого вже є свої проєкти й чітке бачення розвитку!

У книзі «Візія України 2030» експерти Українського інституту майбутнього відповідають на запитання: у якому напрямку рухатиметься світ у найближчі десять років, які нові технології та тренди змінять буденне життя людини, які проблеми будуть актуальними у 2030 році, і як людство даватиме цьому раду. А головне, у візії є відповідь на питання: яке місце матиме Україна в новому світі.

Автори книги сформулювали бачення української економіки через 10 років: якими стануть промисловість, інфраструктура, освіта, туризм, медицина, армія та інші галузі. У книзі йдеться й про те, які спеціальності та професії матимуть попит, а які зникнуть, які навички варто опанувати, щоб стати конкурентоспроможними у сучасному світі, та про безліч інших аспектів життя українців.

«Візію України 2030» написано з майбутнього. Тут наша держава знайшла своє місце на світовій мапі як центральноєвропейський оператор безпеки й водночас виробничий майданчик, екологічно чистий супермаркет, центр високотехнологічної культури та розробок, впливовий енергетичний гравець, логістичний хаб, привабливий туристичний напрямок тощо.

Тож уявіть, що ви опинилися у 2030 році й спостерігаєте за змінами у світі та в Україні за останні десять років.

Вконавчий директор UIF Віктор Андрусів пояснив, що «Візія України 2030» не є фантастикою, там немає нічого нереального.

«Наша книжка є додатком, маленькою складовою дуже складного документа, який називається «Економічна стратегія України до 2030 року». Оскільки документ складний і розрахований на фахівців, для загалу ми вирішили візії видати окремою книгою, де кожна людина легкою доступною мовою може подивитися, як виглядатиме світ і якою успішною ми бачимо Україну в 2030 році», – каже Андрусів.